Proces Coachingowy

Być może jesteś tutaj, ponieważ:

“Proces coachingowy” to unikalny,
szyty na Twoją miarę
program rozwoju osobistego.

Naturalnie przenosi Cię do miejsca, w którym otwierają się nowe możliwości,
których do tej pory nie brałeś pod uwagę.
Dlatego świecę przysłowiową latarką tam gdzie widzę wskazówki dla Ciebie,
które pozwolą Ci odnaleźć zasoby potrzebne do realizacji Twoich zamierzeń.

Prawdopodobnie jesteś tutaj w najlepszym dla siebie czasie,
więc wyższej jakości życie jest w zasięgu jednej Twojej decyzji.
Może nie zmienić się także nic, jednak, zastanów się…

 

Czy korzyści z nierealizowania swojego marzenia,
są warte ceny nie dania mu szansy?

Jak to działa?

Bezpłatna Sesja 30 min!

Sesja Odkrywcza

Witamy się na pierwszym (bezpłatnym) spotkaniu online, które trwa 30 minut. Na nim poznaję Twoje potrzeby i proponuję zakres współpracy. Określimy także wzajemne oczekiwania, ustalimy zasady. Odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości. Jeśli zdecydujemy się razem pracować - podpiszemy kontrakt coachingowy i zabieramy się do pracy.

Proces

Praca

Proces coachingowy trwa 8-12 sesji po 60-90 minut. Spotkania odbywają się online co 2 tygodnie. Każda sesja kończy się zadaniem rozwojowym. Co tydzień wysyłasz podsumowanie tygodnia i zadania, które omawiamy na początku kolejnej sesji.

Podsumowanie

Podsumowanie

Czas na podsumowanie wspólnej pracy. Przyjemne zmiany, które następują w trakcie coachingu lubią przedyskutowanie kolejnych kroków. To czas by działać już w pełni samodzielnie. To także czas na wyjście ze strefy komfortu i stawienie czoła nowej rzeczywistości, do której masz pełną gotowość.

TWOJE KORZYŚCI dzięki procesowi

Co zyskasz?

Jasność i klarowność

Na temat, problem, wyzwanie spojrzysz zupełnie inaczej.
Rozwiniesz pełne zrozumienie swoich celów, zarówno krótko-, jak i długoterminowych, co umożliwi skoncentrowanie się na istotnych priorytetach.

Szybsze rezultaty

Pracując ze mną możesz spodziewać się szybszych rezultatów niż przy samodzielnej pracy.

Trwały efekt

Proces coachingowy jest zaprojektowany tak aby zmiany wywołały trwały efekt w Twoim życiu.

Zmiana myślenia

Przepracujesz i zmienisz nieproduktywne schematy myślowe, co pozwoli na bardziej pozytywne podejście do życiowych sytuacji.

Przyspieszony rozwój osobisty

Doświadczysz osobistego wzrostu, rozwijając swoją samoświadomość, zrozumienie siebie i swoich potrzeb.

Nowe perspektywy

Po zakończeniu Procesu znajdziesz się w zupełnie innym miejscu. Zyskasz nowe spojrzenie na życiowe sytuacje i wyzwania, co otworzy przed Tobą nowe perspektywy i możliwości.

Twoja inwestycja

Sesja Odkrywcza

gratis
 • do 30 minut rozmowy
 • Przedstawienie tematu
 • Pytania i Odpowiedzi
 • Kontrakt coachingowy

Szybka Sesja Coachingowa

500
 • Gdy utkniesz, na chwilowe blokady, brak weny, odzyskanie balansu
 • By znów ruszyć z lekkością
 • W kryzysie, w sytuacji palącej, nagłej
 • Stoisz przed wyzwaniem i nie masz już przestrzeni na pełny proces
 • Masz cel, projekt, chcesz go skonsultować
 • Czas trwania: 90 minut w trybie onlinenline
 • możliwość przejścia na proces

Dlaczego Warto ze mną pracować?

Całościowe, etyczne i wszechstronne podejście

Patrzę na klientów uwzględniając wszystkie obszary ich życia, bo są ze sobą powiązane i wpływają wzajemnie na siebie. Nie interesuje mnie powierzchowność. Choć preferuję metody szybkie
i gładkie, zależy mi na dotarciu do głównej przyczyny występowania problemu - ona gwarantuje trwałą
i skuteczną zmianę.

Zrozumienie kontekstu

Otoczenie w jakim przebywa człowiek ma znaczący wpływ na rezultaty jakie pojawiają się w życiu.
Biorę pod uwagę środowisko, kulturę, relacje społeczne i inne czynniki, które wpływają na życie klienta.

Indywidualność

Każdy jest inny. Ma swoje unikatowe cele, wartości, przekonania, historię i potrzeby. Moje podejście jest dostosowane do konkretnych wymagań i sytuacji, w której znajduje się klient. Dotyczy to także doboru metod i narzędzi, z których korzystam jako coach.

Równowaga i harmonia

Dążę do wspierania klientów w osiąganiu równowagi i harmonii we wszystkich aspektach życia. Pomagam im integrować różne sfery życia w sposób, który sprzyja ich dobrostanowi i spełnieniu.

Paleta narzędzi i metod

W swojej pracy korzystam z wielu nurtów, podejść, technik i perspektyw, które zdobyłem podczas mojego procesu uczenia się umiejętności coachingu i terapii na kursach i treningach, które odbywałem w kraju i za granicą.

Mój nieustanny rozwój

Nieustannie uczę się, rozwijam i poszerzam swoje horyzonty w różnych obszarach życia.

Moją pasją jest dążenie do zrozumienia naszej egzystencji na tej Planecie, naszych wzajemnych relacji ale także naszych indywidualnych powodów, dla których na niej się rodzimy.

Najczęściej Zadawane Pytania

Czym jest coaching?

Coaching jest pewnego rodzaju rozmową pomiędzy coachem a coachee (klientem). Coach zadaje pytania, a coachee (coach także) przygląda się swoim odpowiedziom. Ponieważ “oko nie może zobaczyć siebie samego” często odpowiedzi zaskakują samego klienta i dają wskazówki do rozwiązania problemu.
Coaching stymuluje do brania odpowiedzialności za własne życie – “ja odpowiadam za moje zachowania – moją odpowiedź na emocje lub zdarzenia”.


Więcej o coachingu przeczytasz na stronie czym jest coaching.

Czym jest Proces Coachingowy?

Proces coachingowy dotyczy jednego tematu, z którym przychodzi klient, np. “Chcę odkryć i żyć swoją misją”, “Rozpocząć nowy biznes”, “Zwiększyć poczucie własnej wartości”, “Zacząć zdrowo się odżywiać”, “Zwiększyć swoją wartość w firmie”, “Zostać pilotem samolotu pasażerskiego” itp.
Proces składa się z kilku, kilkunastu sesji coachingowych. Podczas trwania sesji pracujemy nad celami, wyzwaniami, które są częścią głównego tematu.
Pomiędzy sesjami klient otrzymuje zadania, które są niezbędnym elementem rozwojowym.

Proces pozwala skupić całą energię wokół tematu, z którym przychodzi klient. Dzięki zachowanej ciągłości i systematyczności osiągamy najlepsze rezultaty.

Jaki jest obszar Twojej specjalizacji?

Jestem przedsiębiorcą, prowadzę aktywną firmę produkcyjną z branży wellbeing działającą w modelu sprzedaży internetowej (e-commerce). Przed laty założyłem startup internetowy (wydawnictwo internetowe) – znam specyfikę tych branż i rozumiem biznes. Tematyka zdrowia jest mi także bliska – od wielu lat odżywiam się świadomie i zdrowo, dbam o kondycję fizyczną. Jestem szczęśliwym mężem i tatą dwójki niemal nastoletnich dzieci – temat związków / relacji i relacji rodzinnych jest mi bardzo bliski. Pasjonuje mnie rozwój osobisty więc wspieram także innych w tym obszarze.
Co więcej, niezależnie od tematu z jakim przychodzi do mnie klient, dotyczy on zawsze jego życia – systemu naczyń połączonych. Wszystkie obszary przenikają się i oddziałują na siebie. Osoby, które cieszą się zdrowymi, harmonijnymi związkami, często mają większą pewność siebie, są bardziej zmotywowane i skupione, co może prowadzić do większej produktywności i sukcesów w pracy.

Z drugiej strony problemy w pracy, duży stres, może przyczynić się do różnego rodzaju chorób, wpływając na obszar zdrowia i dobrego samopoczucia. Jak wyglądają pozostałe obszary gdy szwankuje zdrowie?

Czy proces coachingowy będzie odpowiedni dla mojej sytuacji?

Coaching może być skuteczny w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych, ale kluczowe jest dopasowanie metodyki coachingowej do Twoich potrzeb. Ostateczna ocena skuteczności coachingu w Twoim przypadku zależy od wielu czynników, w tym od Twoich zaangażowania, otwartości na zmiany i współpracy. W założeniu coachingu, coach odpowiada za proces a coachee (klient) za efekty swojej pracy.

Zapraszam na bezpłatną sesję próbną, która da już wiele odpowiedzi!

W jaki sposób prowadzony jest proces?

Większość sesji coachingowych prowadzę online za pośrednictwem komunikatora Skype lub Zoom z włączoną kamerą. W szczególnych sytuacjach (problemy z połączeniem) sesja może odbyć się za pośrednictwem telefonu.
Na potrzeby sesji wykorzystujemy także e-mail i komunikatory jak WhatsApp czy Messenger.

Czy sesje są nagrywane?

Tak, wszystkie sesje są nagrywane. Pracuję dokładnie – czasem wracam do nagrania by lepiej przygotować się do kolejnego spotkania. Zapisy sesji przechowywane są w bezpiecznym miejscu – tworzona jest automatyczna kopia zapasowa. Nagrań nikomu nie udostępniam.

Z jaką regularnością odbywają się spotkania?

Pracujemy w procesie coachingowym – wskazane są regularne spotkania. To rodzaj rytmu systematyczności. Na proces składa się 8-12 sesji – spotykamy się co tydzień lub dwa tygodnie. Po każdym tygodniu raportujesz swoją pracę między sesjami.

Co się stanie jeśli zrezygnuję w trakcie?

Podstawą naszej współpracy jest kontrakt coachingowy, który zobowiązuje dwie strony do jego postanowień – między innymi do terminowości, punktualności, rozliczeń. Jeśli odwołasz sesję obowiązuje zapłata jakbyś był na niej obecny.
Nasza umowa chroni interesy dwóch stron ale także ważną kwestię związaną z postawą systematyczności i odpowiedzialności, bez których coaching nie działa.

Ile kosztuje Proces? Czy jest możliwość płatności w ratach?

Cena widoczna jest na stronie informacyjnej o procesie. Można zapłacić w ratach. To ustalamy indywidualnie.

Ile trwa sesja?

Pojedyncza sesja procesu coachingowego trwa od 60-90 minut. Pierwsze spotkanie – sesja odkrywcza – trwa 30 minut i jest bezpłatna.

Jaką mam gwarancję, że Proces mi pomoże?

Coach odpowiada za proces coachingu a klient za jego rezultaty. Coach zadaje pytania, słucha, tworzy przestrzeń, poszerza perspektywę, daje zadania.  Masz gwarancję wprost proporcjonalną do swojego zaangażowania w proces, punktualność, dokładne i szczere odpowiadanie na pytania i wykonywanie zadań rozwojowych. Coach nie jest doradcą, sprzedawcą rezultatów, gotowych rozwiązań, a coaching nie jest procesem pomocy. Pomoc odebrałaby Tobie moc sprawczości i odpowiedzialności.
Coach dysponuje wiedzą, doświadczeniem, narzędziami, które mają na celu wywołanie zasobów koniecznych do wystąpienia pożądanej zmiany.

Od Twojej wolnej woli zależy by wcielić ją w życie!