Coaching Transformacyjny™

z Break Through Session™

Zapraszam Cię na zaawansowany i intensywny proces, który ma na celu zainicjowanie znaczącej, głębokiej, trwałej i wysoce skutecznej pozytywnej zmiany w życiu, w ciągu jednego dnia*.

Proces nie jest magiczną różdżką ale przenosi Cię w miejsce, gdzie jej nie potrzebujesz!

 Jesteś gotów na niekonwencjonalną

i jednocześnie przełomową podróż swojego życia?

Czy to brzmi znajomo?

A Ty chcesz przecież

Tylko pomyśl – w jakim stopniu zmieniłoby się Twoje życie.
Jak zareaguje rodzina, Twoje najbliższe otoczenie?
Co jeszcze będzie możliwe?

Jak działa Coaching Transformacyjny?

To zaawansowany, sprawdzony proces o intensywnej formule, zaprojektowany by przenosić życie na zupełnie nowy poziom jakości, w tempie niedostępnym w tradycyjnym procesie coachingowym czy terapeutycznym. Chodzi o stworzenie trwałych zmian na poziomach – mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym – abyś mógł być na świecie tym, kim naprawdę chcesz być, żyć pełnią życia, swobodnie i lekko realizować swoje marzenia.

To nie jest powierzchowny proces – zejdziemy głęboko żeby poznać pierwotną przyczynę powstania problemów – to właśnie ona odpowiada za trwałość zmiany. Pracujemy z umysłem świadomym i nieświadomym – nie chodzi tu tylko o zmianę tego, co robisz lub mówisz świadomie, ale o zmianę Twoich najgłębszych przekonań, decyzji, które wpływają na Twoje działania oraz to jak pojawiasz się do tej pory na świecie.

Poprzez zmianę tego co sabotowało wewnątrz, będziesz podejmować inne decyzje lub inaczej widzieć świat, co wpłynie na Twoje zachowanie i w konsekwencji na rezultaty.

Ramą Coachingu Transformacyjnego jest Break Through Session™, tzw. proces przełamania stworzony w USA przez dr Tada Jamesa.
To kompletny proces, który ma na celu wydobycie głównej przyczyny występowania problemu, rozpoznanie ograniczających przekonań, decyzji, strategii, nawyków czy hierarchii wartości.

Time Line Therapy™, to główne narzędzie interwencyjne, którym uwalniamy ograniczające decyzje i uwalniamy niewspierające emocje. Proces kończymy mocną metodą CYF™, którą dosłownie tworzysz swoją przyszłość.

Jak długo trwa Coaching Transformacyjny?

Proces trwa jeden dzień szkoleniowy jednak z uwagi na zakres pracy, można go nazwać intensywnym. Standardowo od 9 do 18.
Coaching rozpoczynamy kilka dni wcześniej sesją wstępną online (do 90 minut), która jest omówieniem tematu i motywacji do zmiany.

Jak przebiega proces?

Proces rozpoczynamy po bezpłatnej 30-minutowej rozmowie wstępnej (SESJA ODKRYWCZA), na której ustalamy oczekiwania, cele, potrzeby. To czas na wzajemne pytania. Jeśli decydujesz się na coaching – omawiamy ramy kontraktu, przebieg i termin sesji Coachingu Transformacyjnego. Omawiamy i podpisujemy kontrakt coachingowy.
 • PRZED GŁÓWNĄ SESJĄ

  Mamy już kontrakt i omówione zasady.
  Zanim przejdziemy do głównego procesu - spotykamy się na jedną sesję coachingową wstępną w trybie online. Na tym spotkaniu przedstawiasz mi temat (problem / wyzwanie), z jakim chcesz ze mną pracować. Potem tłumaczę Ci całą technologię i wyjaśnię jak działa proces.

 • KROK 1 - ROOT CAUSE

  Docieramy do głównego problemu i przyczyny jego występowania. To najdłuższa część Coachingu Transfomacyjnego (może zająć od 3-6 godzin) i jednocześnie najbardziej odkrywcza - dowiadujesz się jak został skonstruowany i formułujesz rozwiązanie.

 • KROK2 - INTERWENCJA

  Po przerwie rozpoczynamy część interwencyjną, w której między innymi uwalniamy metodą Time Line Therapy™ "negatywne" emocje - złość, strach, poczucie winy, smutek, a także inne istotne w temacie emocje "negatywne". Uwalniamy ograniczające decyzje / przekonania, które sabotują Cię w drodze do upragnionego rezultatu. Tutaj pojawia się wiele dodatkowych technik, które dobieram w zależności od potrzeb.

 • KROK 3 - START W PRZYSZŁOŚĆ

  Kiedy przeszłe tematy stracą swoje znaczenie emocjonalne, zobaczysz z jaką lekkością zaprojektujesz swoją dalszą przyszłość. To moment na zaawansowane wyznaczanie i instalowanie celu potężną metodą CYF®.

 • PODSUMOWANIE

  Czas na podsumowanie wspólnej pracy. Przyjemne zmiany, które następują po procesie lubią przedyskutowanie kolejnych kroków.
  To także czas na wyjście ze strefy komfortu i stawienie czoła nowej rzeczywistości.

Po zakończeniu procesu zyskasz

Twoja inwestycja

Sesja Odkrywcza

gratis
 • do 30 minut rozmowy
 • Przedstawienie tematu
 • Pytania i Odpowiedzi
 • Kontrakt coachingowy