O mnie

Zycie to fantastyczna przygoda, a ja jestem jej świadomym architektem. Wybrałem się w nią ponad trzy dekady temu i robię wszystko co w mojej mocy, by projektować ją w pełni świadomie, uważnie i odpowiedzialnie, a także pomagać innym podnosić poziom ich świadomości!

Rodzinnie jestem przede wszystkim szczęśliwym i obecnym ojcem dwójki wspaniałych dzieci – Kubusia i Ani oraz mężem Kasi, ambitnej, przedsiębiorczej kobiety. Budujemy rodzinę naszych marzeń – opartą na zdrowych relacjach i świadomym podejściu do środowiska, i odżywiania.

Biznesowo od 16 lat działam w branży mediów online. Swój pierwszy magazyn internetowy założyłem jeszcze w liceum. Po kilku latach stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych w Sieci. Jestem współtwórcą, współwłaścicielem i prezesem spółki wydającej serwis informacyjny di24.pl (Dziennik Internautów), kontynuację magazynu, istniejącego na rynku 13 lat.

Pasja

Moją pasją od lat jest przekazywanie informacji, czego jednym z pierwszych owoców było powołanie wydawnictwa internetowego. Najwięcej radości sprawia mi jednak publiczne przemawianie i prowadzenie treningów. Ta forma przekazywania informacji jest obszarem mojego intensywnego rozwoju od kilku lat. Chętnie pomagam też rozwijać się innym lub odnajdywać rozwiązania rozmaitych problemów poprzez indywidualne spotkania mentoringowe i coachingowe.

Misja

Moją misją jest inspirowanie ludzi do życia na wyższym poziomie świadomości w oparciu o życiowy cel, odwagę, niezłomną wiarę w siebie i wytrwałość.

Ulubione cytaty, które mnie inspirują

Niektóre cytaty są dla mnie drogowskazem. Inne pochodzą z miejsca, do którego chcę dojść. Inne mówią mi gdzie jestem i co mogę zmienić. Lubię je czytać i analizować. Inspirują i często wzywają mnie do działania. Być może Ty znajdziesz tutaj coś dla siebie.

„Imagination is everything. It is the preview of life’s coming attractions.” ~Albert Einstein

„Your time is limited, so don’t waste it living someone else’s life. Don’t be trapped by dogma – which is living with the results of other people’s thinking. Don’t let the noise of other’s opinions drown out your own inner voice. And most important, have the courage to follow your heart and intuition. They somehow already know what you truly want to become. Everything else is secondary.” ~Steve Jobs

„Life is a school where you learn how to remember what your soul already knows” ~ Source Unknown

„If you want to make your dreams come true, the first thing you have to do is wake up.” ~J.M. Power

„Miałem ukrytego wroga. Gdziekolwiek poszedłem, podążał za mną i mieszał mi szyki. Krzyżował moje plany, udaremniał dążenia, hamował rozwój. Odważnie wzywałem go by się ujawnił.
Gdy chciałem się poświęcić wzniosłym celom, brutalnie mnie powstrzymywał. Pewnej nocy chwyciłem go wreszcie i zerwałem mu maskę. Spojrzałem mu w twarz i zdrętwiałem… To byłem ja.”
 ~ J.C. Maxwell

„Gdy człowiek podejmuje już decyzję, to trochę tak, jakby skoczył w wartki strumień, który porywa go w kierunku, o jakim mu się nawet nie śniło, w chwili gdy ją podejmował” ~ Coelho

„Bądź sobą; wszyscy inni są już zajęci” ~Oscar Wilde

„Ludzie nie są więźniami losu, a jedynie więźniami swoich własnych umysłów.” ~ Franklin D. Roosevelt

„Umysł ludzki jest w stanie zrobić wszystko, by uwierzyć w cokolwiek poza prawdą, że może istnieć coś, czego nie da się wyjaśnić… coś niezupełnie normalnego. Coś paranormalnego.” ~ Meg Cabot

„Fajnie jest być idiotą, zwłaszcza kiedy nikt nie patrzy.” ~Forrest Gump

„Kiedy myślisz, że gorzej już być nie może, zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz.”

„Mama mawiała: „Aby ruszyć naprzód, trzeba zapomnieć o przeszłości.”

„Płyń z prądem i gdy cię będzie unosił, leciutko mu pomagaj, omijaj rafy, walcz z mrokiem i nigdy, nigdy się nie poddawaj.”   ~Forrest Gump

„Dbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, w którym musisz żyć.” ~ Jim Rohn